Gabinet Bukowiec
Bukowiec, ul. Sienkiewicza 4, 95-006 Brójce
T: (+48) 608 000 028
Gabinet Łódź
ul. Piasta Kołodzieja 17, 92-413 Łódź
T: (+48) 793 788 666, (+48 42) 670 70 10

Technologie

Tomografia komputerowa
Precyzyjne badanie 3D

W Art Dental nasi Pacjenci mogą skorzystać z tomografii komputerowej. Dzięki temu cały proces leczenia włącznie z koniecznymi badaniami mogą przeprowadzić komfortowo w jednym gabinecie.

Komputerowe znieczulenie
- The Wand

W naszym gabinecie korzystamy z nowoczesnego, komputerowego znieczulenia The Wand, które pozwala bezboleśnie znieczulić Pacjenta, nie narażając go na niepotrzebny dyskomfort na fotelu.

Laserowa kamera diagnostyczna
DIAGNOcam do wykrywania próchnicy

W Art Dental diagnostykę wspiera laserowa kamera DIAGNOcam. Dzięki niej możemy wykryć próchnicę, m.in. na powierzchniach zgryzowych, w przestrzeniach międzyzębowych, wokół wypełnień czy też niewidoczne na pierwszy rzut oka pęknięcia szkliwa.

Udogodnienia dla dzieci

Dbamy o komfort naszych najmłodszych Pacjentów. W naszym gabinecie Maluchy mają do dyspozycji specjalne siedzisko nakładane na unit, które pozwala w wygodny sposób przeprowadzić leczenie stomatologiczne czy badanie kontrolne.

Precyzyjny nowoczesny mikroskop

W Art Dental wykorzystujemy precyzyjny mikroskop stomatologiczny, umożliwiający dwudziestokrotne powiększenie pola zabiegowego. To zdecydowanie poprawia widoczność, a tym samym zwiększa możliwości leczenia trudnych przypadków.

Panorama cyfrowa

W Art Dental do dyspozycji naszych Pacjentów pozostaje pantomograf. Zdjęcie panoramiczne RTG - pantomograficzne jest podstawowym zdjęciem diagnostycznym, umożliwiającym lekarzowi zaplanowanie leczenia stomatologicznego.