Gabinet Bukowiec
Bukowiec, ul. Sienkiewicza 4, 95-006 Brójce
T: (+48) 608 000 028
Gabinet Łódź
ul. Piasta Kołodzieja 17, 92-413 Łódź
T: (+48) 793 788 666, (+48 42) 670 70 10

Usługi w Art Dental

Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, periodotologii, leczenia implantologicznego, ortodoncji, stomatologii estetycznej oraz stomatologii dziecięcej. W ostatnim czasie uzupełniliśmy ofertę o zabiegi medycyny estetycznej.

Invisalign
Aparat nakładkowy

Invisalign to nowoczesna metoda leczenia ortodontycznego z użyciem niewidocznych, przezroczystych nakładek, indywidualnie wykonanych dla Pacjenta. Obok dyskrecji użytkowania ich atutem jest przede wszystkim wygoda - nakładki można zdejmować na czas jedzenia, przed ważnym spotkaniem czy podczas wykonywania codziennej higieny jamy ustnej. To rozwiązanie dla Pacjentów, którzy z różnych powodów nie decydują się na leczenie ortodontyczne z użyciem aparatów stałych.

Endodoncja
- precyzja w leczeniu kanałowym

Długie i nieprzyjemne leczenie kanałowe to już przeszłość. Dzisiaj zabiegi stomatologiczne przeprowadzane są z niezwykłą dokładnością, w krótszym czasie i bezboleśnie. W Art Dental do dyspozycji Pacjentów pozostaje zespół doświadczonych specjalistów w zakresie endodoncji, a także narzędzia i sprzęt, które znacznie ułatwiają leczenie.

Implantologia
- zdrowie i estetyka

Dla osób, które od wielu lat borykają się z brakami w uzębieniu czy niewygodną protezą najlepszym rozwiązaniem jest dziś leczenie implantologiczne. Implant wprowadzony do kości, zachowuje się jak nasz własny ząb, zrasta się trwale z tkanką, pozwalając znów na swobodny i komfortowy uśmiech.

Stomatologia estetyczna
- holistyczne spojrzenie na uśmiech

Dziś wielu Pacjentów zgłasza się do gabinetu, oczekując kompleksowej porady dotyczącej nie tylko leczenia, ale i estetyki zębów w ogóle. Często nawet niewielkie zabiegi stomatologiczne sprawiają, że uśmiech wygląda znacznie lepiej, poprawiając wygląd całej twarzy. Stomatologia estetyczna oprócz pięknego uśmiechu może dziś znacznie poprawić jakość Twojego życia.

Stomatologia dziecięca
- z uśmiechem do dentysty

Nowoczesne gabinety stomatologiczne mają wypracowane skuteczne metody pracy z małym Pacjentem. Wszystko zaczyna się od wizyty adaptacyjnej, podczas której Twój maluch poznaje gabinet, fotel, a przede wszystkim stomatologa, który u nas jest przyjacielem dzieci.

Stomatologia zachowawcza
- lepiej zapobiegać

Najlepszym sposobem na zachowanie zdrowych zębów jest profilaktyka. Lepiej jest zapobiegać chorobom niż leczyć ich skutki. Okresowe wizyty u stomatologa dadzą Ci pewność, że wszystko jest w porządku. Jeśli jednak w Twojej jamie ustnej nastąpiły jakieś zmiany, to wczesne ich wykrycie skróci na pewno leczenie i sprawi, że jego efekty będą o wiele lepsze.

Periodontologia
- leczenie przyzębia

Źródłem stanów zapalnych dziąseł i tkanek otaczających ząb są przede wszystkim bakterie, które znajdują się w płytce nazębnej i kamieniu. Wytwarzają substancje, które niszczą szkliwo zęba i powodują stan zapalny w jamie ustnej. W konsekwencji uszkodzone zostaje połączenie zęba z kością, a zęby zaczynają się poruszać. Chorób przyzębia nie można bagatelizować.

Ortodoncja
- uśmiech do korekty

Aparaty ortodotyczne to dziś nie tylko skuteczny sposób na korygowanie różnego rodzaju wad zgryzu, ale dowód, że coraz wiecej osób patrzy na zdrowie zębów w perspektywie długoterminowej. Do lamusa odeszły czasy, kiedy aparat wywoływał zakłopotanie. Dziś noszenie aparatu jest modne!

Protetyka
- protezy, mosty, korony

Leczenie protetyczne pozwala wypełnić lukę po jednym lub po wielu zębach. Możliwości są różne: od zastosowania mostów, protez po koronę osadzoną na implancie. Protetyka to także wiele sposobów na poprawę wyglądu i funkcji zębów, które np. poddane zostały leczeniu endodontycznemu, uległy urazowi, starły się, mają nieprawidłowy kształt lub wielkość.

Wybielanie zębów
- ach ten uśmiech!

Białe, estetyczne zęby są podstawą pięknego uśmiechu, który z pewnością poprawia samopoczucie, odmładza wygląd i dodaje pewności siebie. Taki efekt możesz uzyskać dzięki wybielaniu zębów. Zabieg można przeprowadzić w gabinecie stomatologicznym, ale po konsultacji z dentystą - również samodzielnie w domu.

Profesjonalna higienizacja
- z myślą o Twoim komforcie

Dzięki systematycznym wizytom higienizacyjnym Twoj uśmiech wyraźnie zyska jaśniejszy, odświeżony wygląd, a zęby będą pod stałą opieką stomatologa. Podczas takiej wizyty otrzymasz również indywidualne zalecenia od naszej higienistki, które znacznie ulatwią Ci codzienne dbanie o stan jamy ustnej.

Voucher Art Dental
Uśmiech w prezencie

Jesli szukasz pomysłu na prezent, którym wyrazisz troskę o zdrowie bliskiej osoby, zapraszamy do zakupu voucherów na zabiegi w gabinecie Art Dental.

Nasi Pacjenci najczęściej wybierają vocher na higienizację i wybielanie, ale polecamy również ten na wybraną kwotę, zwłaszcza jeśli chcesz, by obdarowana przez Ciebie osoba sama zdecydowała od jakich zabiegów chce rozpocząć leczenie (po konsultacji z lekarzem). Nasze vouchery możesz zakupić w gabinecie w Bukowcu.