Gabinet Bukowiec
Bukowiec, ul. Sienkiewicza 4, 95-006 Brójce
T: (+48) 608 000 028
Gabinet Łódź
ul. Piasta Kołodzieja 17, 92-413 Łódź
T: (+48) 793 788 666, (+48 42) 670 70 10

Wybielanie zębów
- ach ten uśmiech!

Białe, estetyczne zęby są podstawą pięknego uśmiechu, który z pewnością poprawia samopoczucie, odmładza wygląd i dodaje pewności siebie. Taki efekt możesz uzyskać dzięki wybielaniu zębów. Zabieg można przeprowadzić w gabinecie stomatologicznym, ale po konsultacji z dentystą - również samodzielnie w domu.

Trzeba pamiętać, że wybielanie może być wykonane tylko w przypadku zdrowych zębów i dziąseł. Przed zabiegiem należy wymienić wszystkie nieszczelne wypełnienia, uzupełnić ubytki próchnicowe, a także wyleczyć zapalenie dziąseł.

W Art Dental proponujemy:

Wybielanie jednowizytowe w gabinecie – system Opalescence Xtra Boost
Metoda ta polega na nałożeniu żelu wybielającego na powierzchnie zębów, po uprzednim zabezpieczeniu dziąseł. Żel nakłada się średnio na 45-60 min, a następnie usuwa przy użyciu wody i ssaka. Zaletą tej metody jest szybki efekt wybielania, widoczny już po pierwszej wizycie. Kolor zębów poddany działaniu preparatu Opalescence Xtra Boost ulega dalszemu rozjaśnieniu w ciągu kolejnych 12-24 godzin po zabiegu.

Wybielanie nakładkowe
System nakładkowy Opalescence to skuteczna, łatwa i bezpieczna metoda wybielania zębów w warunkach domowych. Preparatem aktywnym jest żel o przyjemnym miętowym lub melonowym smaku. Metoda polega na wykonaniu specjalnych nakładek silikonowych, dopasowanych do kształtu zębów, na które zakłada się żel wybielający, a następnie wprowadza do jamy ustnej. Zaletą tej techniki jest długotrwały efekt wybielania oraz możliwość powtórzenia zabiegu według potrzeb. Efekty leczenia są widoczne już po pierwszej aplikacji żelu. Dodatkowo nakładki można wykorzystać do zabiegu fluoryzacji domowej. Proces wybielania należy kontynuować przez 10-14 dni, średnio 3-5 godzin na dobę lub w ciągu nocy.


 

Wróć