Gabinet Bukowiec
Bukowiec, ul. Sienkiewicza 4, 95-006 Brójce
T: (+48) 608 000 028
Gabinet Łódź
ul. Piasta Kołodzieja 17, 92-413 Łódź
T: (+48) 793 788 666, (+48 42) 670 70 10

Stomatologia estetyczna
- holistyczne spojrzenie na uśmiech

Dziś wielu Pacjentów zgłasza się do gabinetu, oczekując kompleksowej porady dotyczącej nie tylko leczenia, ale i estetyki zębów w ogóle. Często nawet niewielkie zabiegi stomatologiczne sprawiają, że uśmiech wygląda znacznie lepiej, poprawiając wygląd całej twarzy. Stomatologia estetyczna oprócz pięknego uśmiechu może dziś znacznie poprawić jakość Twojego życia.

Stomatologia estetyczna jest odpowiedzią na potrzeby tych Pacjentów, którzy często mają zdrowe zęby, ale nie są zadowoleni z ich wyglądu. Nie podoba im się na przykład ich barwa, ustawienie czy kształt. W zależności od potrzeb stomatologia estetyczna proponuje zastosowanie różnych rozwiązań, m.in. licówek - cieniutkich płatków naklejonych na powierzchnię zęba i maskujących wszelkie jego niedoskonałości. Problem nieestetycznie wyglądających plomb może rozwiązać Inlay lub Onlay, wykonywane w pracowni protetycznej na bazie porcelany lub materiału kompozytowego. Wśród zabiegów związanych z estetyką uśmiechu dużą popularnością cieszy się również wybielanie zębów.

W Art Dental proponujemy szereg rozwiązań z zakresu stomatologii estetycznej, m.in.: licówki porcelanowe i kompozytowe, korony protetyczne, odbudowy kompozytowe oraz wybielanie zębów metodą nakładkową. Nasze zabiegi zawsze poprzedzamy konsultacją, szczegółową diagnostyką oraz indywidualnie przygotowanym planem leczenia.

Nowość! Licówki Componeer w Art Dental

Ostatnio najczęściej wybierane przez naszych Pacjentów szwajcarskie licówki kompozytowe (system Componeer) to niezwykle estetyczne rozwiązanie, pozwalające uzyskać wymarzony, efektowny uśmiech podczas jednej wizyty w naszym gabinecie. To gotowe rozwiązanie, które eliminują konieczność odbudowy kształtu i powierzchni zęba czy też wykonania skomplikowanych prac protetycznych, pozwalające Pacjentowi w krótkim czasie całkowicie zmienić wygląd swoich zębów. Licówki można stosować zarówno na pojedynczym zębie, jak i na całym odcinku przednim. Są one dostępne w różnych rozmiarach, co pozwala dobrać je pod kątem indywidualnych potrzeb i oczekiwań Pacjenta.

 

Wróć