Gabinet Bukowiec
Bukowiec, ul. Sienkiewicza 4, 95-006 Brójce
T: (+48) 608 000 028
Gabinet Łódź
ul. Piasta Kołodzieja 17, 92-413 Łódź
T: (+48) 793 788 666, (+48 42) 670 70 10

dr n. med. lek. dent.
Agnieszka Kozuń

stomatologia zachowawcza, endodoncja, stomatologia estetyczna

Włacicielka i dobry duch Art Dental. Studia stomatologiczne ukończyła z wyróżnieniem w roku 2003 na wydziale lekarsko-dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, uzyskując I lokatę. Osiągnięcia naukowe w trakcie studiów umożliwiły jej dalszy rozwój i podjęcie pracy na stanowisku asystenta w Zakładzie Endodoncji Katedry Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji UM w Łodzi, z którym związana jest od 2004 roku.

W 2008 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie endodoncji i stomatologii zachowawczej. W marcu 2009 roku rozpoczęła prowadzenie prywatnej praktyki stomatologicznej, zakładając Art Dental Centrum Stomatologii Estetycznej w Łodzi. W maju 2011 roku obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską pt. "Powtórne leczenie endodontyczne. Badania in vitro". Jej pasją jest mikroskopowe leczenie kanałowe, a doświadczenie wykorzystuje podczas szkoleń i wykładów na ogólnopolskich szkoleniach dla lekarzy dentystów.

Pani doktor posiada duże doświadczenie w pracy z mikroskopem, który wykorzystuje w wielu dziedzinach stomatologii.

W ostatnich latach swoje zainteresowania zawodowe skierowała w stronę implantologii i na to obecnie poświęca swój czas, konsultując Pacjentów pod kątem dalszego kompleksowego leczenia. W 2014 ukończyła Curriculum Implantologiczne prowadzone przez Dental Skills Institiute. Systematycznie podnosi kwalifikacje zawodowe i doskonali swoją wiedzę. Bierze udział w licznych kursach i konferencjach naukowych z różnych dziedzin stomatologii­­. Autorka licznych publikacji naukowych. Włada biegle językiem angielskim.

Prywatnie szczęśliwa żona i mama Ali i Franka. Wolny czas lubi spędzać, podróżując. Jej pasją jest malarstwo nowoczesne, które można zobaczyć również we wnętrzach nowego gabinetu, otwartego w lipcu 2017 roku w Bukowcu.

Wróć