Gabinet Bukowiec
Bukowiec, ul. Sienkiewicza 4, 95-006 Brójce
T: (+48) 608 000 028
Gabinet Łódź
ul. Piasta Kołodzieja 17, 92-413 Łódź
T: (+48) 793 788 666, (+48 42) 670 70 10

lek. med., lek. dent.
Marcin Sobotka

implantologia, chirurgia stomatologiczna, radiologia

Ukończył studia stomatologiczne w 2005 roku na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym i studia lekarskie na Wydziale Wojskowo-Lekarskim. W latach 2011-2016 odbywał specjalizację z chirurgii stomatologicznej. W 2016 r rozpoczął specjalizację z zakresu radiologii i diagnostyki obrazowej w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej w Warszawie, gdzie specjalizuje się w tomografii CBCT i TK zatok obocznych nosa.

Jego specjalnościa jest implantologia, w której ma 10-letnie doświadczenie oraz chirurgia stomatologiczna. Przez cały okres swojej pracy uczestniczył w licznych kursach w kraju i za granicą.

Ukończył cykl szkoleń prof. Simunka z zakresu implantologii i chirurgii zatok szczękowych w Univerzita Karlova w Pradze, a także uczestniczył w szkoleniach w klinice prof.Hurzelera w Monachium z zakresu implantologii i periodontologii.

Od wielu lat jest członkiem towarzystw implantologicznych i chirurgicznych w Polsce. Poza chirurgią stomatologiczną i implantologią specjalizuje się w  protetyce, stomatologii zachowawczej z endodoncją, a także mikrochirurgii periodontologicznej.

Podstawą jego pracy jest całościowe spojrzenie na problemy Pacjenta i ich prawidłowa ocena. Dużą uwagę przywiązuje do planowania zabiegów i leczenia w oparciu o nowoczesne techniki obrazowania. Hołduje opinii, że im mniejsza ingerencja lekarza i im mniej inwazyjne metody leczenia, tym lepsze efekty oraz większy komfort i bezpieczeństwo Pacjenta.

Wróć